دسته‌بندی نشده

ورق و میلگرد تفلون خالص (P.T.F.E)

تفلون خالص پی تی اف ای (P.T.F.E)

تفلون نسوز پی تی اف ای (P.T.F.E) که با نام کامل شیمیایی پلی تترا فلورواتیلن شناخته می شود. از خواص بارز ورق و میلگرد تفلون می توان به نچسب بودن، داشتن ضریب اصطکاک پایین، عایق بسیار خوب جریان الکتریسیته، مقاومت در برابر نفوذ آب و رطوبت، مقاومت در برابر مواد شیمیایی، حلال ها و اسیدها نام برد، که باعث کاربرد این محصول در اکثر صنایع می شود. تحمل حرارتی و برودتی ورق و میلگرد تفلون از منفی 200- درجه سانتیگراد تا مثبت 280+ درجه سانتیگراد که در دو نوع تولید میشود. در نوع اول آن ورق به صورت رول در عرض های 100 سانتیمتر و 120 سانتیمتر عرضه می شود. و در نوع دوم این محصول به صورت میلگرد و با ارتفاع 100 سانتیمتر در سایز های کوچک تر و 30 سانت و 50 سانت در سایز های بزرگتر قابل عرضه به شما مشتریان محترم می باشد.از ویژگی های منحصر به فرد ورق و میلگرد تفلون می توان به بهداشتی بودن این محصول اشاره کرد که در اکثر صنایع غذایی و دارویی کاربرد بسیار فراوان داشته و همچنین میتوان از ورق و میلگرد تفلون در محیط های اسیدی و بازها نیز استفاده کرد.

لازم به ذکر است که ورق و میلگرد تفلون یا همان ( P.T.F.E ) معروف در فروشگاه صنعت نسوز در ضخامت های 0/2 الی 5 میلیمتر و به صورت رول در عرض های 100 ، 120 سانتیمتر و در نوع ورق از ضخامت 5 الی 50 میلیمتر و در ابعاد 100*100 ، 120*120 ، 100*200 سانتیمتر موجود و در نوع میلگرد آن از ضخامت های 10 میلمیتر تا 300 میلیمتر و در طول های 1 متر، 50 سانت و 30 سانت موجود بوده و متناسب با نیاز شما مشتریان محترم قابل عرضه می باشد.

ورق و میلگرد تفلون خالص (P.T.F.E)

 

کاربرد ورق تفلون خالص

مقاومت ورق تفلون ptfe در برابر آب و سایر مواد مبتنی بر آب، استفاده از آن را در کارخانه‌های صنعتی که با چنین موادی سروکار دارند، آسان‌تر می‌کند. ورق تفلون صنعتی از آلودگی و نشت موادی که در کارخانه‌های صنعتی تولید می‌شوند، جلوگیری می‌کند. همچنین، مواد آن باعث می‌شود تا سیالات به راحتی در صنعت لوله‌کشی جریان پیدا کنند.

خصوصیات میلگرد ‌PTFE

میلگرد PTFE در سایز‌های گوناگونی تولید شده و در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد. ویژگی‌های متنوع آن کارایی‌اش را چندین برابر کرده و در حال حاضر بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

5/5 (4 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *