پارچه‌ نسوز

پارچه فایبر کربن نسوز [ فایبر گلاس کربن ] + خرید

پارچه نسوز فایبر کربن

پارچه نسوز فایبر کربن چیست؟

پارچه نسوز فایبر گلاس کربن که در بازار با نام پارچه فایبر کربن هم شناخته می شود از مخلوط الیاف خالص فایبر گلاس و الیاف خالص کربن تهیه و بافته می شود. به همین دلیل دارای ویژگی های مختص هر دو پارچه می باشد. بنابراین یکی از بارزترین ویژگی های این پارچه نسوز تحمل حرارت بسیار مناسب آن می باشد. به سبب وجود الیاف کربن در این پارچه خاصیت ضد زنگ بودن نیز شامل ویژگی های خاص این پارچه به شمار می آید. پارچه نسوز فایبر کربن در محیط های شیمیایی هم به خوبی کار می کند.

از دیگر ویژگی های این پارچه می توان به مقاومت مکانیکی و استاتیکی آن اشاره کرد. از مزایای ویژه این پارچه نسوز که آن را با دیکر پارچه های نسوز متمایز می سازد، مقاومت حرارتی و کششی بالای این محصول نسبت به وزن آن و عمر بالای این پارچه در محیط کار می توان اشاره کرد.

 

پارچه نسوز کربن

ویژگی های پارچه فایبرگلاس کربن

ویژگی پارچه فایبر گلاس کربن بسیار فراوان بوده که مهمترین آن ها مقاومت در برابر مواد خورنده، مقاومت در برابر اشعه ایکس، مقاومت در برابر خستگی و خاصیت الاستیسیته و… اشاره کرد.
به جهت وجود کربن در این محصول و خاصیت شکنندگی آن، از الیاف فایبر گلاس برای استحکام هرچه بیشتر در ساختار این پارچه استفاده می شود.

کاربرد های پارچه فایبرکربن

از کاربردهای این محصول استثنایی می توان به چند مورد در زیر اشاره کرد:
صنایع پزشکی، صنایع کامپوزیت، صنعت ساختمان، انرژی، نساجی، نیروگاه های تولید برق فشار قوی، کاربرد فراوان در صنایع نظامی، صنایع هوا فضا، پتروشیمی، نفت و گاز اشاره کرد.
لازم به ذکر است این محصول در فروشگاه صنعت نسوز و در ضخامت های ۱٫۵ میلیمتر، ۲ میلیمتر و ۳ میلیمتر و در عرض های ۱۰۰ سانتیمتر و به صورت رول موجود بوده و متناسب با نیاز شما مشتریان محترم قابل عرضه می باشد.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *