فیبر نسوز

فیبر استخوانی نسوز + { خرید ✔️ }

فیبر نسوز استخوانی

فیبر نسوز استخوانی از ورق های کاغذ آغشته به رزین فنولیک تشکیل شده است و دارای مشخصات فنی فیبر نخدار میباشد،با این تفاوت که قابل تراشکاری و پانچ را ندارد و سوراخ کاری آن با استفاده از ابزار دقیق امکان پذیر است.این محصول به صورت ورق و میل گرد از ضخامت ۵/. میل الی ۵۰ میلیمتر موجود میباشد و ابعاد ۱۰۰*۲۰۰ سانتیمتر موجود میباشد.
فیبر استخوانی از رزین فنولیک و ماتریس(کاغذ کرافت) تشکیل شده که با فشار بالای ۲۰۰۰ تن پخته شده و از استحکام بسیار خوب برخوردار است، فیبر استخوانی عایق الکتریکی و حرارتی میباشد و جهت پانچ کاری و تراشکاری و هرگونه ماشین کاری مناسب می باشد.بعلاوه قابلیت ماشین کاری فوق العاده این محصول استفاده روز افزودن آن را در صنایع الکتریکی ، الکترونیکی ، مخابراتی ، هوانوردی ، صوتی و تصویری وماشین سازی و غیره را فراهم آورده است . مخصوصاً اینکه این فیبر در محیط های گرم و مرطوب نیز به خوبی قابل استفاده می باشد

 

لازم به ذکر است این محصول در دو نوع ورق در ضخامت های ۳ میل تا ۵۰ میل و در ابعاد 100*100 ، 120*120 ، 100*200 سانتیمتر و در نوع میلگرد به طول 100 سانتیمتر و از قطر 5 میلیمتر تا 100 میلیمتر موجود بوده و متناسب با نیاز شما مشتریان محترم قابل عرضه می باشد.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *